Dlaczego warto wybierać żarówki LED

zarowka-led-2

Oświetlenie LED jest dostępne praktycznie dopiero od dwóch dekad. Jednak szybko zyskało popularność, tym samym na stale zagościło w domach, biurach, hotelach, obiektach użyteczności publicznej. Jeżeli jednak ktoś do tej pory wzbraniała się przed oświetleniem LED. Jeżeli jeszcze nie miał przyjemności z żarówkami LED, to koniecznie powinien poznać zalety ich wykorzystywania.

Warto samodzielnie przekonać się o tym, że sięganie po żarówki LED jest korzystne z wielu powodów.

Efektywność energetyczna żarówek LED
Wybierając żarówki LED, możemy mieć pewność, że będziemy energooszczędni. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości, gdyż w przypadku oświetlenia LED mówimy o niewielkich stratach, które powstają przy przetworzeniu prądu w światło. Żarówki LED co oczywiste, nie potrzebują wiele czasu do tego, aby świecić z pełną mocą.

Bądź proekologiczny
Nie ulega wątpliwości, że korzystając z oświetlenia LED, dokładamy swoją cegiełkę do pro ekologicznych zachowań. Żarówki LED nie posiadają substancji, które mogą być zagrożeniem dla przyrody. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że ich długi termin użyteczności sprawia, że nie lądują hurtowo na wysypiskach śmieci.

Żywotność żarówek LED
Wystarczy tylko porównać, jak długo mogą działać żarówki różnego rodzaju. Żarówki LED to średnio około 50 000 h działania. Używanie żarówki halogenowej zapewni nam średnio pracy przez 5 000 h. Przy świetlówkach, których i tak mało kto używa w domu, mówimy o średnim czasie 15 000 h. Nic więcej nie trzeba tutaj dodawać.

zarowka-led-1

Różnorodność wzorów, łatwość dopasowania do swoich potrzeb
Żarówki oprócz funkcjonalności powinny być również znakomicie dopasowane do miejsca, w którym się znajdą. Dbający o swoje wnętrza, pragnący, aby każdy detal w ich domu, biurze pasował do siebie i prezentował się znakomicie, na pewno zwrócą uwagę na wysoki poziom estetyki oświetlenia LED. Do tego trzeba tutaj wspomnieć o zróżnicowanej funkcjonalności, co sprawia, że są one praktycznie poza zasięgiem innego rodzaju oświetlenia.

Przystępność cenowa
Praktycznie zakup żarówek LED nie stanowi większego obciążenia budżetu. Niezależnie od tego, czy potrzeba dwóch czy 10 żarówek LED, można znaleźć najlepsze produkty w niezwykle przystępnych cenach, wystarczy tylko odpowiednio dobrze poszukać: żarówka led e27 cena

Tags:

Comments are closed.